Karma Bijuteri %100 yerli imalatın verdiği güç ile günden güne büyüyen Karma Bijuteri değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi!
İzmir başta olmak üzere İstanbul'daki üretim merkezlerimizde üretilen birbirinden farklı, zengin görünümlü ve serinleten fiyatlı bijuteri çeşitlerimizi daha iyi sergileyebilmek için online bijuteri dünyasında yenilendik...

     Karma Bijuteri 2001 senesinden Takı ve Aksesuar sektörünün öncüsü olanma gayreti içersinde sunmuş olduğu hizmetle başta Türkiye’nin her noktasında olmak üzere, 30 yabancı ülkede ürünlerini teşhir etme potansiyeline ulaşmıştır. Güler yüzlü hizmet anlayışı, güvenilir ürün kalitesi, uygun fiyat seçenekleri, güncel moda takibi ve her ay yüzlerce yeni ürün seçenekleriyle sizlere en güzel hizmeti sunmakta, Kolye, Küpe, Bileklik, Yüzük, Bilezik, ve diğer aksesuar çeşitlerinden oluşan zengin ürün grupları, binlerce farklı model çeşitleri ve renk seçenekleriyle sizlerin zevklerinize hitap etmektedir. 

Hakkımızda

                            ABOUT  US

 

 

    Karma Bijouterie, founded in 2001, and serves on bijoux and accessories industry. We have a wide range of products that contains hundreds of varieties and include Bracelets, Brooches, Antique Jewellery,  Necklace, Earrings, Rings,  and other jewelleries. We are manufacturer and make wholesale and retail sale service with mentality of quality products, advantage of competitive prices and quality service.

    We are expanding our product range every day to provide our customers with the best and latest products, according to the expectations of our customers. We have special designed productions.

Our company is serving in exports as well as serving the domestic market. We are growing rapidly day by day with our valued customers' care and discretions. Our company has been serving for years at Tahtakale, Eminonu.

Thanks for your interest and discretions.

Türkiye'nin en büyük eminönü toptan bijuteri alışverişi yapabileceğiniz yer!

Web sayfasındaki tüm ürünler 10-12 ve 24 er adetli paketler halindedir, ürünler sepete paket halinde  eklenmektedir, paketler karışık çeşit yapılamakta olup  özel istek ve taleplerinizi siparişi tamalamadan önce özel istek ve talepler bölümüne yazabilir ve ya whatsapp hattına bildirebilirsiniz..

 Minimum sipariş 300 TL

 500 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsiz 

© 2017 Karmaşık Takı ve Aksesuar . Tüm hakları saklıdır.

İLETİŞİM
+90 212 659 7469
info@karmabijuteri.com                                    
 
Tahtakale mah. Yavaşca Şahin sk. No:16/A Fatih - İSTANBUL / TÜRKİYE
  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle