KULLANICI VE GİZLİLİK HÜKÜMLERİ

 

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması; sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan KARMA BİJUTERİ sorumlu değildir. KARMA BİJUTERİ sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. KARMA BİJUTERİ  internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması yolu ile kullanıcıların, bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanması halinde bundan dolayı doğabilecek hiç bir hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmemektedir.

KARMA BİJUTERİ işbu site ve site uzantısında ya da mobil uygulamada mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede ya da mobil uygulamada sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede ya da mobil uygulamada yayım anında yürürlüğe girer ve değişikliklerin takip edilmesi kullanıcıların sorumluluğu altındadır. Sitenin ya da mobil uygulamanın kullanımı ya da siteye ve mobil uygulamaya giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

KARMA BİJUTERİ kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır.

Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe KARMA BİJUTERİ  kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. Kullanıcı, işbu Sözleşmeyi onaylayarak, KARMA BİJUTERİ ile paylaşmış olduğu tüm bilgilerin şahsına ait olduğunu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için tüm KARMA BİJUTERİ paylaşılabileceğine onay vermektedir.
İnternet sitesinde veya mobil uygulama üzerinde üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının internet sitesine ve mobil uygulamaya giriş yetkisi geri dönülmemek üzere iptal edilecektir. KARMA BİJUTERİ  kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme hakkı saklıdır. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

KARGO TESLİMAT SÜRECİ

Siparişinizin bize ulaşmasının ardından : 
 Teslimat süremiz 1-2 iş günüdür. MNG kargo ile gönderim yapılmaktadır
"Havale" ile ödemesi yapılan siparişler , Havalenin gerçekleşmesinin hemen ardından gün
 içinde kargoya verilerek 1-2 iş günü içinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından teslimatı sağlanmaktadır. Havaleli siparişlerin 48 saat içinde havalesi yapılması gerekmektedir. Aksi bir durumda sipariş otomatik olarak iptal edilmektedir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

- Kredi Kartı yada Bankamatik kartı ile ödeme
      3DPay güvenli ödeme sistemini kullanarak siparişi verdiğiniz ürünlerin ödemesini rahatça yapabilirsiniz

-Havale ve Eft yolu ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz..
       Kurumsal banka hesaplarımıza ödemelerinizi havale yada eft yolu ile gerçekleştirebilirsiniz.
 

ÜYELİK İŞLEMLERİ
KARMA BİJUTERİ sitemize üyelik ücretsizdir. Üye olmadan fiyatları görüp ürünleri inceleyebilirsiniz. Alışverişinizi tamamlamanız için üyelik gereklidir. Üye olarak ilgilendiğiniz ürünleri sepetinizde toplayıp farklı gunlerde tekrar kontrol edebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler farklı müşteriler alıncaya kadar sepetinizde kalır. diğer musterilerimiz alışveriş yaptıkça eksilir. 

Türkiye'nin en büyük eminönü toptan bijuteri alışverişi yapabileceğiniz yer!

Web sayfasındaki tüm ürünler 10-12 ve 24 er adetli paketler halindedir, ürünler sepete paket halinde  eklenmektedir, paketler karışık çeşit yapılamakta olup  özel istek ve taleplerinizi siparişi tamalamadan önce özel istek ve talepler bölümüne yazabilir ve ya whatsapp hattına bildirebilirsiniz..

 Minimum sipariş 300 TL

 500 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsiz 

© 2017 Karmaşık Takı ve Aksesuar . Tüm hakları saklıdır.

İLETİŞİM
+90 212 659 7469
info@karmabijuteri.com                                    
 
Tahtakale mah. Yavaşca Şahin sk. No:16/A Fatih - İSTANBUL / TÜRKİYE
  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle